Дизайн журналу
Дизайн журналу
Поглиблене Освітлення

Drop

Поглиблене Освітлення Drop - це легкий фітинг, розроблений для пошуку мінімалістичної естетики та спокійної атмосфери. Його натхненням було природне світло, прохолода, ліхтарі, спокій і спокій. Безшовне злиття між функціональністю та красою, ідеальна гармонія, досягнута за допомогою стельового та легкого розміщення. Падіння було розроблено як градієнт, а не зрив, щоб сприяти дизайну інтер'єру, який протікає природно, мінімалістично і затишно. Нашою метою було отримати естетичні тренди та перетворити їх на дизайнерські цінності, щоб застосувати цей новий світильник. Елегантність та виконання, ідеально поєднані.

Назва проекту : Drop, Ім'я дизайнерів : Rubén Saldaña Acle, Прізвище клієнта : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Drop Поглиблене Освітлення

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.