Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа Вниз

Sky

Лампа Вниз Легкий прилад, який, здається, пливе. Тонкий і легкий диск встановлений на кілька сантиметрів під стелею. Це концепція дизайну, досягнута компанією Sky. Небо створює візуальний ефект, завдяки якому світильник здається підвішеним на відстані 5 см від стелі, надаючи цьому світлу під індивідуальний та інший стиль. Завдяки високій продуктивності, Sky підходить для освітлення з високих стель. Однак його чистий та чистий дизайн дозволяє вважати його чудовим варіантом для освітлення будь-якого дизайну інтер’єру, який хоче передавати мінімальний штрих. Нарешті, дизайн та виконання разом.

Назва проекту : Sky, Ім'я дизайнерів : Rubén Saldaña Acle, Прізвище клієнта : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Sky Лампа Вниз

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.