Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офісний Стіл

Divax

Офісний Стіл Divax - це новий офісний стіл, розроблений Sahar Bakhtiari Rad та створений Amirhossein Javadian, зі спеціальним та унікальним дизайном. Він відрізняється від інших типів письмових столів тим, що створює нове робоче місце, яке приваблюватиме працівників та підвищить довіру до бізнесу. Невелика стійка реєстрації - це зв'язок між працівником і клієнтами. Співробітники можуть поставити на стіл деякі рослини, щоб збільшити кисень на робочому місці та зменшити забруднення.

Назва проекту : Divax, Ім'я дизайнерів : Sahar, Прізвище клієнта : Novin Tarh Arsh Ashian(DIVAX)Co..

Divax Офісний Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.