Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл, Стілець, Світильник

Ayers

Стіл, Стілець, Світильник Форма та єдність предмета в поєднанні з інноваційним використанням матеріалів у виробництві як пробки та «коркбальту» є унікальними факторами, що відрізняють цю деталь від інших. Кожен стілець ліпить на високотехнологічній верстаті з ЧПУ з одного блоку пробки. Цей же метод застосовується до основи таблиці. Стільниця та камбала світильника виготовлені з «коркбальту» (інноваційний матеріал, який поєднує базальтове волокно з пробкою), який надає легкістю шматкам. Лампа використовує світлодіодну технологію у своїй системі освітлення.

Назва проекту : Ayers , Ім'я дизайнерів : Albertina Oliveira, Прізвище клієнта : Albertina Oliveira.

Ayers  Стіл, Стілець, Світильник

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.