Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку

Casa Dova

Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку Гра, приймаючи майже навколо індивіда, світлом, що просвічує, але не як орієнтири. Інноваційні матеріали, технологічно досконалі та ідеально інтегровані. Приносячи з собою надзвичайні ознаки того, що архітектура "Майстрів" минула і що тепер опиняється, вкладаючи їх у видатність, свою молодість. Поєднуючи первісну пишність із знаннями, технікою та утопією емоцій, що колись була чудовою спритністю, у дивовижній обстановці сучасності «старої» та неповторної.

Назва проекту : Casa Dova, Ім'я дизайнерів : Alessandro Marchelli, Прізвище клієнта : Casa DOVA.

Casa Dova Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.