Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатоцільовий Стіл

Bean Series 2

Багатоцільовий Стіл Цей стіл був розроблений дизайнерами принципу Біна Буро Кенні Кінугаса-Цуї та Лорен Форе. Проект був натхненний кричущими формами французьких кривих та головоломками головоломки, і він виступає центральною частиною офісного конференц-залу. Загальна форма сповнена хитання, що є різким відходом від традиційного офіційного корпоративного конференційного столу. Три частини столу можна переналаштувати під різні загальні форми для різного розташування сидінь; постійний стан змін створює грайливу атмосферу для творчого кабінету.

Назва проекту : Bean Series 2, Ім'я дизайнерів : Bean Buro, Прізвище клієнта : Cheil .

Bean Series 2 Багатоцільовий Стіл

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.