Дизайн журналу
Дизайн журналу
Годинник

Zeitgeist

Годинник На годиннику відбивається zeitgeist, який асоціюється з розумними, технологічними та довговічними матеріалами. Високотехнологічна грань виробу представлена напівторовим корпусом та дисплеєм часу (легкі отвори). Вуглець замінює металеву частину, як пережиток минулого і підкреслює функціональну частину годинника. Відсутність центральної частини свідчить про те, що інноваційна світлодіодна індикація замінює класичний годинниковий механізм. М’яке підсвічування можна регулювати під улюблений колір власника, а датчик світла буде стежити за силою освітленості.

Назва проекту : Zeitgeist, Ім'я дизайнерів : Dmitry Pogorelov, Прізвище клієнта : NCC Russia.

Zeitgeist Годинник

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.