Дизайн журналу
Дизайн журналу
Dvd-Коробка

Paths of Light

Dvd-Коробка Найкращим способом провести коротку анімаційну стежку світла Зіни Карамело було забезпечити, щоб на DVD було чудово підходити. Упаковка насправді виглядає так, ніби вона була вирвана з лісу та формована, щоб утворити компакт-диск. Ззовні видно різні лінії, майже не виглядаючи як маленькі дерева, що ростуть збоку від корпусу. Дерев’яна зовнішність також допомагає надати їй надзвичайно натуралістичний вигляд. Paths of Light - це надзвичайне оновлення від випадків, які багато бачили для компакт-дисків у 1990-х роках, які зазвичай складалися з основного пластику з паперовим пакетом для пояснення вмісту всередині. (Текст Дж. Д. Мунро)

Назва проекту : Paths of Light , Ім'я дизайнерів : Francisco Elias & Nelson Fernandes, Прізвище клієнта : Francisco Elias & Nelson Fernandes.

Paths of Light  Dvd-Коробка

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.