Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сучасний Платтяний Ледачок

Le Maestro

Сучасний Платтяний Ледачок Le Maestro революціонізує взуттєве взуття, включаючи титановий «матричний каблук» з титановим металевим прямим металом (DMLS). "Матричний каблук" зменшує візуальну масу ділянки на підборах і демонструє структурну цілісність взуття. Щоб доповнити елегантний вамп, для чіткого асиметричного дизайну верху використовується високозерна шкіра. Інтеграція п’яткової секції у верхню частину тепер складена у витончений і вишуканий силует.

Назва проекту : Le Maestro, Ім'я дизайнерів : Herman Francisco Delos Santos, Прізвище клієнта : HERMAN FRANCISCO.

Le Maestro Сучасний Платтяний Ледачок

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.