Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комерційна Та Адміністративна

Sina Complex

Комерційна Та Адміністративна У плані проект розпочав свою роботу дихальним легенем, яке контактувало з відкритим небом, а також користувалося рослинністю для повітряного фільтра, і намагалися продовжити цю тенденцію у всій серії. Також деякі місця утворилися на різних висотах для спостереження за містом. Ці місця були оточені оболонками (рослинністю та конструкціями), і цілком він пропонує відфільтрований вигляд цими елементами для аудиторії як зсередини, так і зовні, щоб зменшити фізичну та візуальну інтенсивність забруднення.

Назва проекту : Sina Complex, Ім'я дизайнерів : Mahdi Mahdavi,Babak Ahangar Azizi, Прізвище клієнта : Towseeh Sina Company .

Sina Complex Комерційна Та Адміністративна

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.