Дизайн журналу
Дизайн журналу
Настільна Гра

Orbits

Настільна Гра Орбіти - це космічна натхненна настільна гра, яка спрямована на розвиток стратегічного мислення та координації рук і очей. Це покращує логічний, кінестетичний та просторовий інтелект. Гра пропонує нескінченну різноманітність комбінацій. Орбіти підходять для 2-4 гравців та людей віком від 8 років. Мета гри - стабілізувати всі криві орбіти, не контактуючи з іншими. Правильний хід полягає в проходженні кривої вище або під попередньою стабілізованою кривою. У разі контакту кривої з іншими, черга переходить до наступного гравця. Плануйте свою стратегію і не контактуйте з кривими!

Назва проекту : Orbits, Ім'я дизайнерів : Altug Toprak and Ezgi Yelekoglu, Прізвище клієнта : Orbits.

Orbits Настільна Гра

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.