Дизайн журналу
Дизайн журналу
Автоматизований Імміграційний Термінал

CVision MBAS 2

Автоматизований Імміграційний Термінал MBAS 2 був розроблений, щоб протистояти природі продуктів безпеки і мінімізувати залякування та страх як з технологічних, так і з психологічних аспектів. Його дизайн переосмислює звичні елементи домашнього комп’ютера, щоб забезпечити зручний вигляд сільських громадян навколо кордону Таїланду. Голосові та візуальні зображення на екрані вперше користувачі крок за кроком проводять процес. Подвійний кольоровий тон на накладці для друку пальців чітко вказує на зони сканування. MBAS 2 - це унікальний продукт, спрямований на те, щоб змінити спосіб перетину кордонів, дозволяючи використовувати декілька мов та дружню недискримінаційну роботу користувачів.

Назва проекту : CVision MBAS 2, Ім'я дизайнерів : Prompong Hakk, Прізвище клієнта : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 2 Автоматизований Імміграційний Термінал

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.