Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

Chair with Belly Button

Стілець Стілець з кнопкою живота - це серія легких і портативних стільців, яка дозволяє користувачам використовувати простори навколо них, наприклад, сходи, підлогу або купу книг, щоб забезпечити більш комфортне сидіння. Дизайн стільця переробляє ідею звичайних сидінь, забезпечуючи несподівані варіанти сидіння. Зображення стільців походить із мрійливого сценарію - група дискети та плавильних форм, що розлітаються по простору. Вони тихо притуляються до стін і по кутах, як сплячі маленькі хлопці. Кожен стілець має власну пупок, щоб надати трохи грайливості.

Назва проекту : Chair with Belly Button, Ім'я дизайнерів : I Chao Wang, Прізвище клієнта : IChao Design.

Chair with Belly Button Стілець

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.