Дизайн журналу
Дизайн журналу
Індивідуальний Домашній Термостат

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Індивідуальний Домашній Термостат Термостат для смартфона представляє мінімалістичний, елегантний дизайн, що відповідає традиційним конструкціям термостата. Напівпрозорий куб за мить переходить від білого до кольорового. Все, що вам потрібно зробити, - нанести одну із 5 змінних кольорових плівок на задній панелі пристрою. М'який і легкий, колір приносить тонкий штрих оригінальності. Фізичні взаємодії зводяться до мінімуму. Простий дотик дозволяє змінювати температуру, тоді як усі інші елементи управління зроблені зі смартфона користувача. Екран E-ink вибраний для його неперевершеної якості та мінімальних витрат енергії.

Назва проекту : The Netatmo Thermostat for Smartphone, Ім'я дизайнерів : Netatmo, Прізвище клієнта : Netatmo.

The Netatmo Thermostat for Smartphone Індивідуальний Домашній Термостат

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.