Дизайн журналу
Дизайн журналу
Розумний Браслет

June by Netatmo

Розумний Браслет JUNE - тренувальний браслет із захисту від сонця. Це перший браслет, який вимірює вплив сонячних променів. Він підключений до супутнього додатка в смартфоні користувача, який радить жінкам, коли і як щодня захищати їх шкіру від впливу сонця. Червень та його супутник додаток пропонують новий спокій на сонці. Червень відстежує інтенсивність ультрафіолетового випромінювання в режимі реального часу та загальне сонячне випромінювання, поглинене шкірою користувача протягом дня. Створений французьким дизайнером ювелірних виробів Камілем Тупе в дусі діаманту з мерехтливими гранями, JUNE можна носити як браслет або брошку.

Назва проекту : June by Netatmo, Ім'я дизайнерів : Netatmo, Прізвище клієнта : .

June by Netatmo Розумний Браслет

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.