Дизайн журналу
Дизайн журналу
Настінний Туалет

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Настінний Туалет Завдяки інноваційному очищенню, Isvea перетворює звичайний туалет у B +, універсальний санвузол, який можна використовувати в громадських туалетах, а також у приватних санвузлах. B + WC має менший настінний сковороду порівняно зі звичайним туалетом. Його кругла компактна форма пропонує ефективне використання простору. Новий WC для очищення B + не має ободу. Без прихованих обідків, це означає, що мікроби просто ніде не можуть ховатися. Гігієнічна конструкція B + WC полегшує очищення чаші, що зменшує витрату води, а також необхідність використання шкідливих для навколишнього середовища хімічних речовин у ванній кімнаті.

Назва проекту : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , Ім'я дизайнерів : Isvea Eurasia, Прізвище клієнта : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Настінний Туалет

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.