Дизайн журналу
Дизайн журналу
Настільна Гра

Boo!!

Настільна Гра Бу !! це велика настільна гра, яка планує включити будь-яку діяльність, щоб розвеселити день народження, але з жахливим оглядом. Він розроблений як невелика коробочка, що розкладається, що ув'язнює всіх привидів у світі. Всередині маленької скриньки є величезний килимок для ігор, навколо якого всі діти на вечірці можуть зібратися і комфортно пограти. Мінімальна вікова межа цільової групи встановлена як 6 років і вище, Бу !! розроблений як серія тротуарів на привидної дорозі, де розміщено кілька пригод та зон активного відпочинку.

Назва проекту : Boo!!, Ім'я дизайнерів : Gülru Mutlu Tunca, Прізвище клієнта : 2GDESIGN.

Boo!! Настільна Гра

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.