Дизайн журналу
Дизайн журналу
Головний Убір

Gaia

Головний Убір Гея - це величне диво дизайну для уповноваженої Богині сучасного суспільства. Потужність та провокація були ключовими елементами, які синтезуються разом, створюючи виняткову присутність. Перехід від «рогатих крил» до ланцюга «омега» надає цьому твору динамічний силует поза межами ювелірного дизайну.

Назва проекту : Gaia, Ім'я дизайнерів : Herman Francisco Delos Santos, Прізвище клієнта : HERMAN FRANCISCO.

Gaia Головний Убір

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.