Дизайн журналу
Дизайн журналу
Канцелярський Набір

Cubix

Канцелярський Набір Канцтовари у формі куба, включаючи коробку для скріпок для паперу, коробку для наклейок та тримач для ручок. Основна ідея Cubix - створити «організований хаос». Ніхто не секрет, що порядок на робочому місці дуже важливий. Однак багатьом подобається так званий творчий безлад. Вирішення цього маленького протиріччя було покладено в основу концепції Кубікса. Завдяки еластичності червоних стрижнів майже все, що розсипалося по всьому столу, можна вставити в тримач для олівців під будь-яким кутом, від ручок і олівців усіх розмірів до паперу та наклейок.

Назва проекту : Cubix, Ім'я дизайнерів : Alexander Zhukovsky, Прізвище клієнта : SKB KONTUR.

Cubix Канцелярський Набір

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.