Дизайн журналу
Дизайн журналу
Міський Електрик-Трик

Lecomotion

Міський Електрик-Трик LECOMOTION E-trike - екологічно чистий та інноваційний - це триколісний велосипед з електричною допомогою, який надихнувся вкладеними кошиками для покупок. E-трійки LECOMOTION призначені для роботи як частини системи міського велосипедного обміну. Розроблений також для гніздування одна в одній лінії для компактного зберігання та для полегшення збирання та переміщення багатьох за один раз за допомогою розпашних задніх дверей та знімного набору кривошипів. Надається допомога з педалювання. Ви можете використовувати його як звичайний велосипед, з акумулятором або без нього. Вантаж також дозволяв перевозити 2 дітей або одну дорослу людину.

Назва проекту : Lecomotion, Ім'я дизайнерів : Natacha Lesty, Прізвище клієнта : Lesty design.

Lecomotion Міський Електрик-Трик

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.