Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Tempo House

Житловий Будинок Цей Проект - це повна реконструкція будинку в колоніальному стилі в одному з найчарівніших кварталів в Ріо-де-Жанейро. Розташована на надзвичайному майданчику, сповненому екзотичних дерев та рослин (оригінальний ландшафтний план відомого ландшафтного архітектора Берла Маркса), головна мета полягала в об'єднанні зовнішнього саду з внутрішніми просторами, відкривши великі вікна та двері. Оздоблення має важливі італійські та бразильські бренди, і його концепція полягає у тому, щоб мати його як полотно, щоб замовник (колекціонер мистецтв) міг показати свої улюблені твори.

Назва проекту : Tempo House, Ім'я дизайнерів : Gisele Taranto, Прізвище клієнта : Gisele Taranto Arquitetura.

Tempo House Житловий Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.