Дизайн журналу
Дизайн журналу
Подвійний Умивальник

4Life

Подвійний Умивальник Подвійний умивальник 4Life займає своє місце у ванних кімнатах із міцною формою та функціональним використанням. Умивальник призначений для того, щоб надати користувачеві можливість використовувати виріб як одномісний, так і подвійний таз одночасно. При одноразовому використанні басейну продукт забезпечує велику площу полиць; при подвійному використанні басейну полиця скасовується і утворюється новий таз, і таким чином басейном можуть користуватися дві людини одночасно. Скасувавши аспект полиці, полиця, яка вже не використовується, може бути використана як полиця в меблях ванної кімнати з елементами кріплення, наданими, коли вона вимагається.

Назва проекту : 4Life, Ім'я дизайнерів : SEREL Seramic Factory, Прізвище клієнта : Matel Hammadde San. ve Tic A.S.

4Life Подвійний Умивальник

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.