Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фірмовий Інтер’Єрний Брендинг

Wellness and DaySPA

Фірмовий Інтер’Єрний Брендинг Денний спа-центр, призначений стимулювати замовника після прибуття, сприяючи негайному переходу від щоденної міської рутини до простору духовного та фізичного піднесення. Концепція брендингу застосовується до параметричного обсягу стелі та стін, який, як природні печерні отвори, дозволяє природному денному світлу затоплювати офісні та бухгалтерські зони за ними. Два модулі прийому позолочені мідними листками, що нагадують два гранованих напівкоштовних каменя. Дизайнерський підхід - це метафора внутрішньої краси, яка потребує вишуканості, щоб виявити її.

Назва проекту : Wellness and DaySPA, Ім'я дизайнерів : Helen Brasinika, Прізвище клієнта : BllendDesignOffice.

Wellness and DaySPA Фірмовий Інтер’Єрний Брендинг

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.