Дизайн журналу
Дизайн журналу
Передовий Вагон

Fiaker 2.0

Передовий Вагон У багатьох містах традиційні туристичні тури приходять з великою проблемою у вигляді відмови від коней. В якості першої суттєвої вимоги Fiaker 2.0 вирішує забруднення вулиць, спричинені автобусними турами по містах. Далі розробляється конкретна конструкція для коня на конях, керуючись класичними кабінами в їх формальній естетиці, незважаючи на те, що вона має свою сучасну та сучасну форму. Завдання полягає в тому, щоб презентувати сучасну та екологічну концепцію, все ще передаючи типове відчуття тренерського туру. Основна мета - зробити туристичні тури більш привабливими для клієнтів завдяки інноваційному дизайну.

Назва проекту : Fiaker 2.0, Ім'я дизайнерів : Michael Hofbauer, Прізвище клієнта : Michael Hofbauer.

Fiaker 2.0 Передовий Вагон

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.