Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

Parastoo

Крісло Я поважаю всілякі стільці. На мою думку, один з найважливіших і класичних та особливих речей в дизайні інтер’єрів - це крісло. Ідея крісла Parastoo походить від Ластівки (терну). Можливо, сяюча і гладка поверхня в кріслі Parastoo з різним і особливим дизайном була зроблена лише для дуже особливих і неповторних місць.

Назва проекту : Parastoo, Ім'я дизайнерів : Ali Alavi, Прізвище клієнта : Ali Alavi design.

Parastoo Крісло

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.