Дизайн журналу
Дизайн журналу
Система Полиць

bibili

Система Полиць Тверезі та класичні за задумом, ці полки вражають сильною особистістю. Це відбувається від перевернутого розміщення трикутних стійок, в результаті чого скручується рух, який грає на різних глибинах приладу на його висоту. Вироблений динамічний ефект надає майже мелодійне ставлення до меблів: залежно від того, звідки вона дивиться, здається, що дивиться через плече та / або слухає двері. Полиці "bibili" випускаються в модулях різної ширини. Тому можливо створити художні стіни з жвавим графічним ефектом.

Назва проекту : bibili, Ім'я дизайнерів : Rosset Thierry Michel, Прізвище клієнта : Thierry Michel Rosset - Olution.

bibili Система Полиць

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.