Дизайн журналу
Дизайн журналу
Магазин

Family Center

Магазин Є кілька причин, чому я обклав довгу (30 метрів) передню стінку. Одне, було те, що висота існуючої будівлі була справді неприємною, і я не мав дозволу її чіпати! По-друге, обклавши передній фасад, я набрав всередині 30 метрів стінового простору. Згідно з моїм щоденним дослідженням статистики спостережень, більшість покупців вирішили зайти всередину магазину лише через цікавість і подивитися, що відбувається за цим фасадом Цікаві форми.

Назва проекту : Family Center, Ім'я дизайнерів : Ali Alavi, Прізвище клієнта : Ali Alavi design.

Family Center Магазин

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.