Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

DARYA

Стілець Насправді цей стілець надихнув прекрасну дівчину-підлітка, прекрасну, грайливу дівчину, яка за походженням, елегантна і в той же час розслаблена! з довгими тонованими руками і ногами. це стілець, який я сконструював із любов’ю, і це все вручну. Ім’я цієї дівчини - "Дар'я".

Назва проекту : DARYA, Ім'я дизайнерів : Ali Alavi, Прізвище клієнта : Ali Alavi design.

DARYA Стілець

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.