Дизайн журналу
Дизайн журналу
Настільна Лампа

Aida

Настільна Лампа Особисто я черпаю натхнення у тварин на природі, і в більшості своїх дизайнів я вважаю за краще розгорнути природні форми, а не використовувати геометричні форми. Настільна лампа - один з моїх улюблених предметів в дизайні інтер’єру. Дизайн цієї настільної лампи був натхненний Рогом баранів (мокрішим). Я спробував створити скульптурно-декоративну форму, функціонуючи як настільна лампа.

Назва проекту : Aida, Ім'я дизайнерів : Ali Alavi, Прізвище клієнта : Ali Alavi design.

Aida Настільна Лампа

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.