Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сидіння Для Підлоги

Fractal

Сидіння Для Підлоги Натхненний орігамі, Fractal розглядає складки та складки, щоб створити гнучку поверхню, яка швидко та просто адаптується до нашого тіла та нашої діяльності. Це сидіння з фетру квадратної форми, яке не включає ніяких підкріплень та додаткової опори, саме завдяки своїй технології воно може підтримувати наше тіло під час відпочинку. Це дозволяє безліч застосувань: як пуф, сидіння, шезлонг і, оскільки це модуль, його можна збирати з іншими, щоб створити безліч різних конфігурацій кімнати.

Назва проекту : Fractal, Ім'я дизайнерів : Andrea Kac, Прізвище клієнта : KAC Taller de Diseño.

Fractal Сидіння Для Підлоги

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.