Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сидіння Для Підлоги

Fractal

Сидіння Для Підлоги Натхненний орігамі, Fractal розглядає складки та складки, щоб створити гнучку поверхню, яка швидко та просто адаптується до нашого тіла та нашої діяльності. Це сидіння з фетру квадратної форми, яке не включає ніяких підкріплень та додаткової опори, саме завдяки своїй технології воно може підтримувати наше тіло під час відпочинку. Це дозволяє безліч застосувань: як пуф, сидіння, шезлонг і, оскільки це модуль, його можна збирати з іншими, щоб створити безліч різних конфігурацій кімнати.

Назва проекту : Fractal, Ім'я дизайнерів : Andrea Kac, Прізвище клієнта : KAC Taller de Diseño.

Fractal Сидіння Для Підлоги

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.