Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сидіння Для Підлоги

Fractal

Сидіння Для Підлоги Натхненний орігамі, Fractal розглядає складки та складки, щоб створити гнучку поверхню, яка швидко та просто адаптується до нашого тіла та нашої діяльності. Це сидіння з фетру квадратної форми, яке не включає ніяких підкріплень та додаткової опори, саме завдяки своїй технології воно може підтримувати наше тіло під час відпочинку. Це дозволяє безліч застосувань: як пуф, сидіння, шезлонг і, оскільки це модуль, його можна збирати з іншими, щоб створити безліч різних конфігурацій кімнати.

Назва проекту : Fractal, Ім'я дизайнерів : Andrea Kac, Прізвище клієнта : KAC Taller de Diseño.

Fractal Сидіння Для Підлоги

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.