Дизайн журналу
Дизайн журналу
Годинник

Hamon

Годинник Хамон - це годинник, виготовлений з плоского та круглого посуду та води. Руки годинника обертаються і обережно розтирають воду щосекунди. Поведінка водної поверхні - це суцільне перекриття брижі, що утворюється від минулого до сьогодення. Унікальність цього годинника полягає в тому, щоб показати не тільки теперішній час, але й накопичення та ослаблення часу, на яке вказує поверхня води, що змінюється щомиті. Хамон названий японським словом "хамон", що означає брижі.

Назва проекту : Hamon, Ім'я дизайнерів : Kensho Miyoshi, Прізвище клієнта : miyoshikensho.

Hamon Годинник

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.