Дизайн журналу
Дизайн журналу
Умивальник

Spiral

Умивальник Прісна вода - один з найцінніших природних ресурсів; ми чули історії та легенди, що змії охороняють цінні та дорогоцінні скарби. Ось чому ми надихнули від змії, яка обмоталася навколо конічного водного басейну, щоб захистити її. Ще одна особливість полягає в тому, що використання рук для відкриття крана з водою може не подобатися всім у громадських місцях. У цій конструкції педаль використовується для відкривання та закриття крана натисканням на ножну педаль.

Назва проекту : Spiral, Ім'я дизайнерів : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Прізвище клієнта : AQ QALA BINALAR.

Spiral Умивальник

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.