Дизайн журналу
Дизайн журналу
Торцевий Стіл

TIND End Table

Торцевий Стіл Кінцевий стіл TIND - це невеликий екологічно чистий стіл із сильною візуальною присутністю. Верх з переробленої сталі був вирізаний водою з витонченим малюнком, який створює яскраві світлі та тіньові візерунки. Форми бамбукових ніжок визначаються за малюнком у сталевому верху, і кожна з чотирнадцяти ніжок проходить через сталеву верхівку, а потім розрізається впоперек. Поглядом зверху карбонізований бамбук створює стримуючий малюнок, розташований проти перфорованої сталі. Бамбук - це поновлювана сировина, оскільки бамбук - це швидко зростаюча трава, а не деревна продукція.

Назва проекту : TIND End Table, Ім'я дизайнерів : Nils Finne, Прізвище клієнта : FINNE Architects.

TIND End Table Торцевий Стіл

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.