Дизайн журналу
Дизайн журналу
Торговий Центр

Fluxion

Торговий Центр Натхнення цієї програми походить від мурашиних пагорбів, які мають унікальну структуру. Хоча внутрішня структура мурашиних пагорбів дуже складна, вона може побудувати величезне і упорядковане царство. Це ілюструє архітектурну структуру його вкрай раціонально. Тим часом усередині витончених дуг мурашиних пагорбів будують вражаючий палац, який здається надзвичайно вишуканим. Тому дизайнер використовує мудрість мурашника для посилання для побудови як художнього, так і добре побудованого простору, а також мурашиних пагорбів.

Назва проекту : Fluxion, Ім'я дизайнерів : Zhipeng Kang, Прізвище клієнта : HUAQIAO UNIVERSITY.

Fluxion Торговий Центр

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.