Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фірмовий Стиль

Territoria Festival

Фірмовий Стиль Ідентичність до 8-го фестивалю сучасного мистецтва "Територія". На фестивалі представлені оригінальні та експериментальні твори сучасного мистецтва в різних жанрах. Завдання полягала в тому, щоб брендувати ідентичність фестивалю та розвивати інтерес до нього серед своєї цільової аудиторії, створити організаційну структуру, легко пристосовувану до нових тем. Основна ідея полягала в інтерпретації сучасного мистецтва як різної перспективи світу. Так з’явилося гасло «Мистецтво з іншого погляду» та його графічна реалізація.

Назва проекту : Territoria Festival, Ім'я дизайнерів : Oxana Paley, Прізвище клієнта : Festival ‘Territory’.

Territoria Festival Фірмовий Стиль

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.