Дизайн журналу
Дизайн журналу
Килим

Folded Tones

Килим Килими за своєю суттю плоскі, метою було спростувати цей простий факт. Ілюзія тривимірності досягається всього трьома кольорами. Різноманітність тонів і глибина килима залежить від ширини та густини смуг, а не від великої палітри кольорів, яка може бути яскравою для певного простору, що дозволяє гнучко використовувати. Зверху чи далеко, килим нагадує складений аркуш. Однак, сидячи або лежачи на ньому, ілюзія складок може бути не відчутною. Це призводить до використання простих повторюваних ліній, які можна використовувати як абстрактний візерунок близько.

Назва проекту : Folded Tones, Ім'я дизайнерів : Enoch Liew, Прізвище клієнта : Terrace Floors & Furnishings.

Folded Tones Килим

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.