Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дерев'яна Гра

BlindBox

Дерев'яна Гра BlindBox - це дерев'яна гра, яка поєднує головоломки з іграми на пам’ять і підсилює такі почуття, як слух та дотик. Це покрокова гра для двох гравців. Гравець, який збирає свій власний мармур, перш ніж виграє інший гравець. Горизонтальні ящики переміщуються гравцями, щоб вирівняти отвори посередині них, щоб створити вертикальні доріжки, щоб мармур падав. Гра вимагає можливостей стратегічного мислення для блокування опонента, гарної пам’яті для правильних рухів і великої уваги, щоб з’ясувати, де ваш мармур рухається до.

Назва проекту : BlindBox, Ім'я дизайнерів : Ufuk Bircan Özkan, Прізвище клієнта : Ufuk Bircan Özkan.

BlindBox Дерев'яна Гра

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.