Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дерев'яна Гра

BlindBox

Дерев'яна Гра BlindBox - це дерев'яна гра, яка поєднує головоломки з іграми на пам’ять і підсилює такі почуття, як слух та дотик. Це покрокова гра для двох гравців. Гравець, який збирає свій власний мармур, перш ніж виграє інший гравець. Горизонтальні ящики переміщуються гравцями, щоб вирівняти отвори посередині них, щоб створити вертикальні доріжки, щоб мармур падав. Гра вимагає можливостей стратегічного мислення для блокування опонента, гарної пам’яті для правильних рухів і великої уваги, щоб з’ясувати, де ваш мармур рухається до.

Назва проекту : BlindBox, Ім'я дизайнерів : Ufuk Bircan Özkan, Прізвище клієнта : Ufuk Bircan Özkan.

BlindBox Дерев'яна Гра

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.