Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Cell

Журнальний Столик Цей предмет меблів має на меті покращити якість та естетику внутрішнього простору та порушити питання споживання та масового виробництва. Цей проект складається з комірок. Кожна клітина відповідає різній потребі, різній площі зберігання, різного розміру та кольору. Кольори взаємодіють один з одним і з місцем, в якому вони розміщені. Журнальний столик може бути на колесах, щоб досягти зручності в мобільності. Якщо немає на колесах, кожну клітинку можна відокремити від решти і розмістити як бічний стіл. Крім того, клітини одного кольору і розміру можна повторити і розмістити на стіні.

Назва проекту : Cell, Ім'я дизайнерів : Anna Moraitou, Прізвище клієнта : Anna Moraitou, desarch architects.

Cell Журнальний Столик

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.