Дизайн журналу
Дизайн журналу
Публічна Площа

Brieven Piazza

Публічна Площа Натхненням цього дизайну є прихильність до простоти та проникливості мондрійської абстракції та символізму з відтінком характеру та автентичності, позначених в історичній каліграфії Square Kufic. Цей дизайн є проявом узгодженого злиття між стилями, що пропагують повідомлення про те, що існує можливість змішування різних, здавалося б, суперечливих стилів щодо спостереження неозброєним оком, тоді як при копанні глибоко у філософію, що стоїть за ними, було б подібність, що призведе до цілісного художнього твору, який є привабливим поза очевидним розумінням.

Назва проекту : Brieven Piazza , Ім'я дизайнерів : Dalia Sadany, Прізвище клієнта : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Brieven Piazza  Публічна Площа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.