Дизайн журналу
Дизайн журналу
Транспортний Засіб

Shark

Транспортний Засіб Акула - це концепт-автомобіль, який може перетворити силу тяги на корисну силу для польоту. Філософія дизайну Shark полягає в тому, щоб спочатку вловлювати силу перетягування, а потім, коли транспортний засіб підніметься з-за землі через опір повітряного потоку, він пропустить повітряний потік через отвори на руках. Ці отвори відкриються та закриваються швидко та таким чином, що Акула може підтримувати себе більш врівноважено.

Назва проекту : Shark, Ім'я дизайнерів : Amin Einakian, Прізвище клієнта : Amin Einakian.

Shark Транспортний Засіб

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.