Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світло

Louvre

Світло Лувр-світло - це інтерактивна настільна лампа, натхненна грецьким літнім сонячним світлом, яке легко проходить із закритих стулок через Лувр. Він складається з 20 кілець, 6 пробок і 14 оргскла, які грайливо змінюють порядок, щоб перетворити дифузію, об'єм і остаточну естетику світло відповідно до уподобань і потреб користувачів. Світло пропускає крізь матеріал і викликає дифузію, тому тіні не з’являються на собі, ані на поверхнях навколо нього. Кільця з різною висотою дають можливість нескінченних комбінацій, безпечного налаштування та повного контролю світло.

Назва проекту : Louvre, Ім'я дизайнерів : Natasha Chatziangeli, Прізвище клієнта : natasha chatziangeli.

Louvre Світло

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.