Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офісні Приміщення

C&C Design Creative Headquarters

Офісні Приміщення Творчий штаб C&C Design розташований у постіндустріальній майстерні. Його будівля перетворена з фабрики з червоної цегли в 60-х роках. Враховуючи захист поточної ситуації та історичну пам’ять будівлі, команда дизайнерів постаралася зробити все можливе, щоб уникнути пошкодження оригінальної будівлі в оздобленні інтер’єру. У дизайні інтер’єру використовується багато ялиці та бамбука. Відкриття та закриття та зміна приміщень спритно задумані. Світлові конструкції для різних регіонів відображають різну візуальну атмосферу.

Назва проекту : C&C Design Creative Headquarters, Ім'я дизайнерів : Zheng Peng, Прізвище клієнта : C&C Design Co.,Ltd..

C&C Design  Creative  Headquarters Офісні Приміщення

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.