Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пристосовувані Прикраси

Gravity

Пристосовувані Прикраси Хоча в 21 столітті використання високих сучасних технологій, нових матеріалів або надзвичайно нових форм часто потрібно робити інновації, Гравітація доводить протилежне. Гравітація - це колекція пристосованих ювелірних виробів, що використовують лише різьблення, дуже стару техніку та гравітацію, невичерпний ресурс. Колекція складається з великої кількості срібних або золотих елементів, різноманітних конструкцій. Кожен з них може асоціюватися з перлами або каменями пасмами і підвісками. Колекція настільки нескінченна з різних коштовностей.

Назва проекту : Gravity, Ім'я дизайнерів : Anne Dumont, Прізвище клієнта : Anne Dumont.

Gravity Пристосовувані Прикраси

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.