Дизайн журналу
Дизайн журналу
Барне Крісло

Barcycling Chair

Барне Крісло Барциклінг - це барне крісло, яке створене для спортивних тематичних просторів. Він привертає увагу зображенням динамічності на барному кріслі, завдяки велосипедному сідлу та педальній велосипеді. Створюючи скелет поліуретану сидіння та верхню частину сидіння, покриту ручною швейною шкірою .Якщо м'якість поліуретану, натуральної шкіри та якість пошиття рук символізує довговічність. Як і стандартне крісло для бару, яке положення підніжки не може бути змінено, барциклінг дає можливість змінних сидінь із утримуванням педалей у різних місцях. Тому це дозволяє довше і комфортніше сидячи.

Назва проекту : Barcycling Chair, Ім'я дизайнерів : Ayhan Güneri, Прізвище клієнта : AYHAN GUNERI ARCHITECTS.

Barcycling Chair Барне Крісло

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.