Дизайн журналу
Дизайн журналу
Календар

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Календар Промо-календар сайту порталу goo (http://www.goo.ne.jp) - це функціональний календар, на якому аркуш на кожен місяць перетворюється на кишеню, що дозволяє зберігати та керувати своїми візитними картками, нотатками та квитанціями. . Тема - Red String, щоб показати зв’язок між goo та його користувачами. Обидва кінці кишені насправді утримуються червоними стібками, які стають родзинкою дизайну. Календар в приємно виразній формі, він саме підходить на 2014 рік.

Назва проекту : 17th goo Calendar “12 Pockets 2014”, Ім'я дизайнерів : Katsumi Tamura, Прізвище клієнта : NTT Resonant Inc..

17th goo Calendar “12 Pockets 2014” Календар

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.