Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Офісу

Mundipharma Singapore

Дизайн Інтер’Єру Офісу Оформлення приймальної кімнати створює дуже сучасне відчуття в офісі, як новий підйомник для обличчя, укомплектований круговими вогнями, повними скляними панелями, матовими наклейками, стільницею з білого мармуру, кольоровими стільцями та різними геометричними фігурами. Яскравий та сміливий дизайн - це вказівка намір дизайнера вивести корпоративний імідж, особливо із змішуванням логотипу компанії у стіні функції. Разом з прискіпливою схемою освітлення в стратегічних зонах зона прийому гучна з точки зору дизайну і все ж мовчки представляє свою естетичну привабливість.

Назва проекту : Mundipharma Singapore, Ім'я дизайнерів : Priscilla Lee Pui Kee, Прізвище клієнта : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Дизайн Інтер’Єру Офісу

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.