Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

Pillow Stool

Стілець Це просто, але містить багато характеристик. Сталеві прути на першому шарі і на другому шарі сидячої частини йдуть в різні боки, тому вони перетинаються один з одним, щоб створити магічну візуалізацію. Кривий лічильник бічної конструкції забезпечує круглі краї та поверхні, щоб користувачі могли зручно сидіти на ній. Між першим шаром і другим шаром сидячої частини прути являють собою порожній простір для зберігання журналів або газет. Табурет не тільки надає користувачам запрошуючий жест, але й пропонує їм корисні функції.

Назва проекту : Pillow Stool, Ім'я дизайнерів : Hong Ying Guo, Прізвище клієнта : Danish Institute for Study Abroad.

Pillow Stool Стілець

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.